Ranč Jezdec

Otevřete okno poznání kultury a historie Bulharska, slavné minulosti této země, vychutnejte si krásné bulharské hory a skvělé jídlo a víno, to vše z koňského sedla!


Nacházíme se v malebné vesničce Makocevo – 35 km od Sofie.


Náš ranč vám dává plno možností:

  • relaxovat a užívat si venkovského života,
  • školení a jízdy na koni v přírodě,
  • kvalitní zážitkové pobyty pro individuální klienty a majitele koní,
  • netradiční a zajímavé programy pro team building,
  • autorské zájmové pobyty pro děti a juniory.

Ať už jste začátečník nebo pokročilý jezdec, jestli hledáte místo, kde můžete jezdit na koních v panenské přírodě, nebo chcete aktivně strávit dovolenou či víkend – sami nebo s přáteli, hledáte netradiční místo pro teambuilding nebo oslavu narozenin vašich dětí – tady je to pravé místo!

Jaké programy pro vás máme:


Vítejte u nás, těšíme se na setkání s vámi!

Tohle jsme my:


Zarko Georgiev

Miluji zvířata a věnuji se jim od malička. Teď, už jako „větší“, pokračuji ve své životní zálibě.

Jsem šťastný, že jsem vybudoval Ranč Jezdec, sestavil dobrý tým a uskutečnil si tak svůj dětský sen!

Podařilo se nám sestavit mimořádně zajímavé programy pro milovníky koní. A pro děti jsme spolu s týmem vytvořili autorský program přizpůsobený bulharskému životnímu stylu a kultuře, s některými prvky vypůjčenými ze Spojených států a Německa. Ranč Jezdec není jen jezdecká základna, je to pocit svobody!

Krasi Georgieva

Myšlenka vytvořit v Bulharsku opravdový jezdecký ranč přišla po našem pobytu v USA v roce 2002. Oba se Zarkem jsme absolvovali Státní choreografickou školu a naše cesta zahrnovala angažmá v mezinárodním folklórním festivalu.
Během našeho pobytu jsme navštívili řadu rančů různého zaměření a typu. Pak se naše myšlenky vydaly tím směrem.

A tak všechno začalo. Naše děti rostly a my chtěli udržovat silné spojení mezi nimi a přírodou. To je také účelem dětských táborů, které tady organizujeme.

Dnešní „městské“ děti mají čím dál míň možnost dotknout se života na vesnici, prácí na farmě a žít ve volné přírodě. Když k nám přicházejí, vstřebávají nádherné emoce a vzpomínky, které v nich zůstanou celý život.

Julija Slavov-Tonev

Jedna Polka v Makocevu...

Koňmi se zabývám už mnoho let. Pokaždé mi napomínají, jak být tady a teď. Nelžou, jen reagují a ukazují pravdu o nás samotných...

Ranč je místem, kde je život neuvěřitelně přímočarý, uspořádány podle opravdu důležitých věcí a kde lidé znají hodnotu východu a západu slunce, tak jako kdysi.

Jako součást týmu Ranč Jezdec mám příležitost setkávat se a komunikovat s báječnými lidmi, různého věku, povolání, národností – ale jednotní svou lidskostí.

Mít příležitost podívat se na svět ze hřbetu koně, jezdit k horizontu spolu s větrem a oblohou,
ukázat lidem kouzlo světa koní – pro mě je to neocenitelné a nepostradatelné ...


Zažijte túru na koni přes pohoří Sredna gora

Neváhejte se pustit do toho dobrodrůža!